Şömine Modelleri

Şömine Modelleri
Şömine Modelleri

Şömine modelleri birbirinden farklı şık ve göz alıcı tasarımları ile bulunan yere ayrı bir hava katmaktadır. Her zevke ve her ihtiyaca uygun birçok şömine çeşitleri ile kışlarınız artık çok daha keyifli geçecek. Kısmet Şömine tam da isteğinize uygun şöminelerini bünyesinde barındırarak kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Şömine Modelleri

Son zamanlarda eskiye dönüşün daha fazla yaşanmasıyla birlikte şömineye olan taleplerde giderek daha da artmaktadır. Eskiden ısınma amaçlı kullanılan şömineler günümüzde daha çok dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretilen son model şömineler, soğuk kış günlerinde bulunduğunuz ortamı daha da hoş hale getiren en güzel tasarımlar arasındadır. Kişiler hem bütçeleri hem de zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri şömineyi seçebilmek hakkına sahiptirler. Herkesin zevk ve tercihleri birbirinden farklıdır. Web sitemiz içerisinde yer alan birçok çeşit şömine modelleri ile istediğiniz yere en uygun şömine modellinin kurulumu doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şömineler kullanılış biçimlerine göre prizmatik şömineler, U tipi şömine, orta şömineler, çift taraflı şömineler, L tipi şömine ve etanollü şömineler olarak farklı çeşitlerde ve modellerde yer almaktadır. Bununla birçok farklı tasarımıyla modern şömineler dikkat çeken diğer şömineler arasında yer almaktadır. L tipi şömine bulunduğu görünüm itibariyle L harfine benzediği için bu isimle ifade edilmektedir. Genel olarak evlerin ve iş yerlerinin köşe kısımlarına uygulanan bu tip şömineler daha çok asansörlü olarak tasarlanmaktadır. L tipi şömine modeli isteğe bağlı olarak ahşap, mermer, granit ya da taş kaplama olarak da yapılabilmektedir.

U tipi şömine şekil itibari ile U şekline benzediği için bu isimle ifade edilmektedir. Daha çok evlerin ve iş yerlerinin orta bölümlerine kurulan bu şömineler diğer şömine çeşidi gibi granit, mermer, ahşap ve taş kaplama şeklinde tasarlanabilmektedir. Müşterilerin hayalleri Kısmet Şömine tecrübe ve kalitesi ile birleştiğinde ortaya muhteşem bir tasarım çıkmaktadır. Isınma ihtiyacının yanı sıra çayını keyifle içmek isteyenler için odunlu şömineler en doğru tercihlerden biri olacaktır. Bacasız yerlere uygun olarak elektrik şömineler ile modern anlamda şömine keyfi yaşamak mümkündür. Klasik tarz sevenler için vazgeçilmezlerden olan geleneksel model şömineler hat çizgileri ve sadeliği ile her dönem tercih edilen şöminelerdendir.

Uygun Fiyatlı Şömine Modelleri

Şöminelerin fiyatları da şöminelerin büyüklüğü, kalitesi, hazne seçimi ve hangi çeşitte şömine olduğu gibi durumlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanında şöminenin ısıtma yöntemi ve ısıtma gücü de fiyatları belirleyen diğer etkenler arasında yer almaktadır. Kısmet Şömine kaliteli, modern ve her ihtiyaca uygun şömine çeşitlerini her bütçeye uygun fiyatları ile kullanıcılarına sunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ve kolay kurulumu ile şömine modelleri, evleri, kış bahçelerini ve iş yerlerini süsleyen ve şık hale getiren özel tasarımlar arasında yer almaktadır.  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Kısmet Şömine
Kısmet Şömine
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?